Labas, aš Asta

Artbyasta prekinio ženklo įkūrėja ir jį vystanti jau daugiau nei dešimt metų. Nors kuriu, piešiu nuo vaikystės, bet aktyviausia kūryba prasidėjo dar gyvenant kalnų šalyje Šveicarijoje. Ten pradėjau aktyviai kurti paveiklus. Buvau kupina idėjų, minčių, kurios labai greitai nuguldavo drobėje ir vos spėjus dažams nudžiūti surasdavo naujus namus visame pasaulyje.

Po kelerių metų jau gyvenant Estijoje, Taline, atsirado pirmosios iliustracijos su katinais, kurie manęs nepaleidžia iki šiol. Niekam ne paslaptis, kad Artbyasta prekinis ženklas labai artimas kačių mylėtojams. Juos man labiausiai patinka piešti, lipdyti ar net sukurti katiną iš akmenėlių.

Prieš beveik šešerius metus atvykus į Vilnių ir atidarius jo senamiestyje studiją – parduotuvę, lentynos pradėjo pildytis ir mano kurtais papuošalais iš medžio bei polimerinio molio. Šios dvi medžiagos man artimiausios ir labiausiai pavaldžios kūrybai. Žinoma, niekad nepamiršau iliustracijų ir paveikslų. Visada mielai priimu Jūsų individualius užsakymus.

Stengiuosi, kad kiekvienas mano sukurtas darbas priverstų Jus nusišypsoti, pakeltų nuotaiką bei dovanotų pačias geriausias emocijas.